Mirsis Kariyer

Mirsis Bilgi Teknolojilerinde Kariyer

Mirsis Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları politikası çerçevesinde; alanında uzman, takım çalışmasına yatkın ve yetkinlikleriyle kurumuna değer katan kişiler ile çalışmaya özen gösteriyoruz.


Ekibimize katılan her bireyin teknik olgunluklarının ve yetkinliklerinin gelişimini destekleyerek, tüm departmanların yüksek başarı performansı ile gelişim sürecini aktif tutuyoruz.


Bilgi teknolojilerinde ön sıralarda yer almamızda, özveri ile çalışan ekibimizin katkısına içtenlikle inanıyor, çalışanlarımızın kurumumuza kattığı değerler ile gelecek hedeflerimize doğru ilerliyoruz.


Donanımlı Genç İnsan Kaynağı İle Çalışmaktan Keyif Duyuyoruz

Gençlerimizin enerjisine ve gelişen çevreye kolayca adapte olabilme potansiyellerini göz önünde bulundurarak uzman çalışanlarımızın yanı sıra, yeni mezun adaylarla da çalışmaktan Mirsis Bilgi Teknolojileri olarak mutluluk duyuyoruz.


Gelişim ve eğitime verdiğimiz önem ile Mirsis Bilgi Teknolojileri olarak genç adaylarımıza fırsat sunmak ve onların kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla stajyer arkadaşlarımızla da çalışmanın Mirsis’e enerji kattığına inanıyoruz.

İnsan Kaynakları Yapımız ve İşe Alım Sürecimiz

Mirsis Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Departmanımızı bir servis olarak ele alarak, kapsamlı süreçler oluşturuyoruz. İnsan Kaynakları Çatımızı;

  • Seçme ve Yerleştirme
  • Çalışan İlişkileri ve Ücretlendirme
  • Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi

Olarak üç bölümden oluşturuyor, bu sayede çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermeyi amaçlıyoruz. İnsan Kaynakları Departmanımızı, süreçlerin en doğru şekilde işletilmesini sağlamak ve takibini gerçekleştirmek ile sorumlu tutarak, yılda en az iki defa olmak üzere Mirsis Bilgi Teknolojileri bünyesindeki Kalite Departmanımız tarafından denetimlerini gerçekleştiriyoruz.


İşe Alım Sürecimizi, kariyer portallarımız üzerinden ulaşan başvuruların bilgi teknolojileri alanında uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilmesi ile başlatıyor, görüşmeye davet edilen uygun adaylar ile yetkinlik bazlı mülakatlar yapıyoruz. Seçme ve Yerleştirme Ekibinin uygun gördüğü aday ile mutabakat sağlanması sonrasında, aramıza katıldığını ilan ettiği çalışanımızı; ‘’İşe Başlama Süreci’’ kapsamında, kurum oryantasyonuna davet ederek işe alım sürecimize son veriyoruz.


Performans Yönetimi ve Gelişim Fırsatları

Mirsis Bilgi Teknolojileri olarak, performansın en yetkin düzeyde kullanılabileceği iş ortamını çalışanlara sağlamak ile sorumluyuz. İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından yıllık olarak Performans Yönetimi kapsamında çalışanlarımızı değerlendiriyor, bu sisteme entegre yetkinlik bazlı ölçümleri gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın gelişimlerine destek olabilmek adına ‘Eğitim Yönetimi’ sürecimiz ile tüm departmanlardan yılın son aylarında toplanan eğitim taleplerini planlıyor, bu çalışmayı kurumumuz ile paylaşıyoruz.


Siz de bu ekibin bir parçası olmak isterseniz CV’nizi bizimle paylaşabilirsiniz.