Yönetim Kadrosu
gul_duzgider
Gül DÜZGİDER- Kurucu Ortak, Genel Müdür

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1992-1999 yıllarında AKNET (AKBANK) Bilgi İşlem’de Büyük Sistemler bölümünde Sistem Programcısı olarak çalıştı. 1999-2004 yıllarında IBM projelerinde çalışmak üzere Vizyon Bilgi İşlem’de Proje Yöneticiliği yaptı. 2004 yılında Serena Bilgi Teknolojileri'nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

2008 yılında sevgili ortakları ile beraber Mirsis Bilgi Teknolojileri’ni kurarak yeni görevine başladı. Bilgi ve birikimini çok severek yaptığı işi aracılığı ile hizmet sektöründe paylaşmaya çalışmaktadır. İş hayatı dışında kalan zamanlarında pilates, değişik konularda kitaplar okumak ve tok karnına yemek yapmak uğraşları arasındadır.

ece_kutlucan
Ece KUTLUCAN- Kurucu Ortak

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çoğunluğu finans sektörü IT departmanlarında olmak üzere çeşitli kademelerde 24 yıllık IT ve yöneticilik tecrübesi vardır. Türkiye İş Bankası Bilgi İşlem Merkezinde başlayan kariyeri Bilpa A.Ş ve Yapı Kredi Teknoloji A.Ş ile devam etmiştir. 2006 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlamıştır.

2008 yılı Temmuz ayından itibaren kurucu ortağı olduğu şirketi Mirsis Bilgi Teknolojileri’nde çok sevdiği görevine devam etmektedir. Evli ve iki erkek çocuk sahibidir. İş hayatı dışında en büyük zamanını ailesi ile geçirir. Pilates yapar ve her fırsatta değişik şehir ve ülkelere seyahat eder.