Ar-Ge

ArGe Merkezi

Yeni teknolojileri kullanarak, insanımızın yaşamını kolaylaştıracak, ekonomimizi ileriye götürecek, çevreye duyarlı ve katma değeri yüksek ürünler/hizmetler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

ArGe PROJELERİ

Akıllı Maliyet Tahminleme Uygulaması

Bütçeleme, tahmin – fiili takip, raporlama, tahmini bütçe üzerinde otomatik tekliflerin oluşturulması, işletmelerin proje ve üretim faaliyetlerinin takip edilmesini amaçlayan yapay zeka destekli bir uygulamadır.

İK Uygulaması

Aday bilgilerinin kaydedilmesini, işe alım süreçlerinin yapay zeka destekli otomatikleştirilmesini amaçlayan bir uygulamadır.

ATM Güvenliği

Bankaların otomatik Para Çekme / mevduat makinelerinde (ATM) dolandırıcılık faaliyetlerini tespit etmeyi ve erken uyarı sistemlerini etkinleştirmeyi amaçlayan yapay zeka destekli bir uygulamadır.

Akıllı ChatBot

Firmaların ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak web sayfalarında müşterilerinin sorularını yanıtlayacak, taleplerini kaydedecek ve raporlayacak yapay zeka destekli bir uygulamadır.

Akıllı Tıbbi Asistan

Tedavi sürecinde, hem doktora (teşhis koyma vb.) hem de hastaya (randevu hatırlatma vb.) süreci kolaylaştırmak için yardımcı olan yapay zeka destekli uygulamadır.

Uygulamalar

Maliyet Uygulaması
IK Uygulaması
ATM Güvenliği
Akıllı ChatBot
Akıllı Tıbbi Asistan