Biz Kimiz
TEMEL DEĞERLERİMİZ

İNSANA DEĞER VERİRİZ

İŞİMİZİ YAPARKEN EĞLENİRİZ

MÜTEVAZI İŞ YAPARIZ

SÜREÇ - SONUÇ ODAKLIYIZ

HAKKIMIZDA

Mirsis Bilgi Teknolojileri; bilişim teknolojileri konusunda, farklı sektörlerin ve her ölçekteki işletmenin özgün ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmet ağına sahiptir. Konusunda uzman çalışanları ile özel projeler ve yazılım geliştirme, danışmanlık, dış kaynak, test hizmeti, sistem sürekliliği ve yönetimi hizmetlerini vermektedir.

Aynı zamanda ARGE merkezinde yeni teknolojileri kullanarak yaşamı kolaylaştıracak, ekonomiyi ileriye götürecek, çevreye duyarlı ve katma değeri yüksek ürünler/hizmetler geliştirmeyi hedeflemektedir.

RAKAMLARLA MİRSİS
0
+
Yazılım Uzmanı
0
+
Analiz / Test Uzmanı
0
+
Proje Yöneticisi
0
+
Veritabanı ve Sistem Uzmanı
0
+
Teknisyen
KURUCULARIMIZ
Gül Düzgider

Kurucu Ortak Genel Müdür

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1992-1999 yıllarında AKNET (AKBANK) Bilgi İşlem’de Büyük Sistemler bölümünde Sistem Programcısı olarak çalıştı. 
1999-2004 yıllarında IBM projelerinde çalışmak üzere Vizyon Bilgi İşlem’de Proje Yöneticiliği yaptı. 
2004 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür olarak göreve başladı. 2008 yılından itibaren bilgi ve birikimini çok severek yaptığı işi aracılığı ile hizmet sektöründe Mirsis kurumsal kimliği altında 
paylaşmaya çalışmaktadır.

Ece Kutlucan

Yönetici Ortak

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çoğunluğu finans sektörü IT departmanlarında olmak üzere çeşitli kademelerde 24 yıllık IT ve yöneticilik tecrübesi vardır. Türkiye İş Bankası Bilgi İşlem Merkezinde başlayan kariyeri Bilpa A.Ş ve Yapı Kredi Teknoloji A.Ş ile devam etmiştir. 2006 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlamıştır.
2008 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu şirketi Mirsis Bilgi Teknolojileri’nde çok sevdiği görevine devam etmektedir.

YÖNETİM EKİBİMİZ