University Collaborations

Üniversite İşbirliklerimiz

Her üniversiteyle yapılan işbirliğine bağlı olarak indirim oranları değişiklik gösterebilmektedir. Master&Doktora başvurularınız üniversiteler tarafından bireysel olarak yapmanız halinde ilerlemektedir. Evrak vb ihtiyaçlar oluştuğunda İK ekiplerimiz desteği verecektir.

Kadir Has Üniversitesi

Lisansüstü İndirimleri

Mirsis çalışanlarına master & doktora eğitimlerinde %50 indirim imkanı sağlayacaktır. Çalışanlarımız şirketimizin gerçe bir problemi üzerine tez yazmayı tahaahüt etmesi halinde Üniversite tarafından %25 ek indirim uygulanacaktır.

Üniversite bünyesinde faaliyet gösteen lisansüstü eğitim programları ve yine Yeditepe Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Sürekli Eğitim Merezi programlarından %25 indirimli olarak faydalanabilecektir.
İndirimden faydalanabilmek için Üniversite’nin ilettiği ANLAŞMALI KURUMLAR LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR İNDİRİMİ BAŞVURU FORMU’nu bireysel olarak doldurması gerekmektedir.

Tezli programlarında indirim imkanı bulunmamaktadır ancak kişinin akademik geçmişlerine bakılarak Sabancı Üniversitesi Enstitüsü tarafından burs teklifi yapılabilmektedir.
Tezsiz Programlar için;
1 kişi için 0%
2 kişi 15%
3 kişi 20%
4 kişi 25%
5+ kişi 30%

Bahçeşehir Üniversitesi

Mirsis çalışanlarına master % doktora eğitimlerinde %20 indirim imkanı sağlanacaktır.
BAU Gastronomi Eğitimleri’nde %25 indirim sağlanacaktır.

İstanbul Okan Üniversitesi

Mirsis çalışanlarına master & doktora eğitimlerinde %30’a kadar indirim imkanı sağlanabilecektir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Üniversite, AR-GE Kuruluşları Çalışanları İle Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Faaliyet Gösteren Kurum Çalışanlarına lisansüstü programlarında; program ücretleri %40 oranında indirim imkânı sunacaktır.

Yukarıda adı geçen lisansüstü eğitim indirimleri olan üniversitelere ek olarak aşağıdaki üniversitelerle de farklı başlıklarda işbirliklerimiz bulunmaktadır

Altınbaş Üniversitesi
Karadeniz Teknik Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi