Hizmetlerimiz

ÖZEL ÇÖZÜM HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin hazır ürünlerle adreslenemeyen gereksinimlerini karşılamak üzere kurum kültürlerine ve iş yapış biçimlerine uygun yazılım çözümleri sunmaktayız.

YÖNETİLEN HİZMETLER

Yazılım ve destek hizmetlerini proje bazlı ele alarak proje ve kaynak yönetiminin üstlenildiği hizmet modelidir.

Proje danışmanlık modelimizde büyük ve küçük kapsamlı projeler ve bakım çalışmaları bir bütün olarak ele alınır.
Mirsis Proje Danışmanlık Hizmetine, müşterilerinin temel yetkinliklerine ve iş sonuçlarına odaklanmasını sağlamayı amaçlayarak, yeniden yapılanma ve yeni uygulamaların hızla hayata geçirilmesinde destek olan stratejik bir çalışma modeli olarak yaklaşır.
Etkin bir yönetim ile müşterilerine, talep ettiği hizmetin beklenen kalite ve sonuçlarını sağlamaya çalışarak rekabet avantajı yaratmayı hedefler.

DIŞ KAYNAK HİZMETİ

Bilgi teknolojileri alanında hizmet veren Mirsis, esneklik, hız ve verimliliği ilke edinmiştir. Teknolojiyi takip etmek ve rekabetçi piyasada yer almak için deneyimli ekibi ile birlikte kaynak noktası olmayı hedefler.

Mirsis, BT Hizmet Danışmanlığı hizmetiyle kurumlara, hedeflerine ulaşma yolunda etkili destek verirken dahil olduğu projeler ile bilgi birikimini katlayarak arttırmaktadır.

TEST HİZMETİ

“Yazılım Testi” temel olarak elde edilen ürünün beklenen kalitede olduğunu belirlemek, değilse istenilen kaliteye ulaştırılmasını sağlamak için belirli kurallar ve yöntemlerle yürütülen bir süreçtir.

Testler, yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasında yapılır ve bir sonraki aşama için gerek duyulan kalite kıstaslarına erişilmiş olduğunun garantisini verir.

SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

Mirsis Bilgi Teknolojileri, şirketlerin istenen iş sonuçlarına ulaşması, kaynakların, teknolojinin etkin kullanılması ve rekabet avantajının yaratılması için iş stratejilerinin belirlenmesi konusunda etkin süreç danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Mirsis, orta ve büyük ölçekli şirketlerin tüm dijital süreçleri uçtan uca pazar dinamikleri ve şirket kültürü göz önüne alınarak tasarlar.

Bu bağlamda verilen hizmetler şunlardır: SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Analytics kurulumu ve verilerin analizi, UX danışmanlığı