x

Hakkımızda

MİRSİS HAKKINDA

Mirsis Bilgi Teknolojileri; bilişim teknolojileri konusunda, farklı sektörlerin ve her ölçekteki işletmenin özgün ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmet ağına sahiptir. Konusunda uzman çalışanları ile danışmanlık, dış kaynak, test hizmeti, yazılım geliştirme, sistem sürekliliği ve yönetimi hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda geliştirdiği yazılım ürünleri ile de kurumlara değer katan çözümler sunmaktadır.

2011 yılında Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nın (TEPAV) hazırladığı “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 25 Şirketi” araştırmasında 10. sırada yer alan Mirsis, kurulduğu günden itibaren, tüm süreçlerini uluslararası kabul görmüş standartlara göre yürütmektedir. Müşteri ilişkilerini stratejik bir yaklaşımla ele alarak dünya kalite normlarında bilişim teknoloji çözümleri üretmeyi, sektöründeki hızlı değişimi gelişen insan kaynakları ve tecrübesi ile zamanında, doğru, etkili olarak uyarlamayı hedeflemektedir.

Sürekli değişen ve gelişen bilişim sektöründe faaliyette bulunan Mirsis, uzmanlıklarını iş süreçlerinde teknolojiden sağladığı faydayı en yüksek seviyeye çıkarmak ve rekabette öne geçmek isteyen kurumların hizmetine sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Bilgiden olguya ve değere dönüşen yolculukta yön veren bir firma olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Hedeflerimizi müşterilerimizin hedefleri ile birleştirerek, yetenek ve tecrübemizi teknoloji ile harmanlayarak, global standartlarda iş gücü ve bilgi kaynağı sunmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.