x

Dış Kaynak Hizmeti

Bilgi teknolojileri alanında hizmet veren Mirsis, esneklik, hız ve verimliliği ilke edinmiştir. Teknolojiyi takip etmek ve rekabetçi piyasada yer almak için deneyimli ekibi ile birlikte kaynak noktası olmayı hedefler.

Mirsis, BT Hizmet Danışmanlığı hizmetiyle kurumlara, hedeflerine ulaşma yolunda etkili destek verirken dahil olduğu projeler ile bilgi birikimini katlayarak arttırmaktadır.

 

Proje Yaklaşımı

Mirsis tarafından sağlanan dış kaynak hizmeti ile ilk olarak ihtiyaç duyulan insan kaynağı, sayısı ve niteliği belirlenir. Ardından bilgi teknolojileri eğitimi almış ve / veya bilgi teknolojileri alanında geçmiş iş tecrübeleri bulunan Mirsis insan kaynakları ekibi, firmaların istihdam ihtiyacı, işe alım stratejisi, şirket kültürü, pozisyonun özellikleri ve pozisyonun gerektirdiği sorumlulukları analiz eder. İnsan Kaynakları Danışmanları pozisyon özellikleri ile uyumlu ve sektörel tecrübeye sahip aday profillerini araştırır. Uygun bulunan adaylarla, yetkinlik bazlı mülakatlar yapılır.

 

Dış Kaynak Hizmetlerindeki Temel Hedeflerimiz;

-Müşteriye sunulan kaynak havuzunun daha kaliteli olmasını sağlamak ve böylece firmaların adaylarla görüşme zamanından tasarruf etmelerine yardımcı olmak

-Pozisyon için en uygun ve en nitelikli adayları yönlendirmek

-Belirlenmiş sürelerde ihtiyacı karşılamak olarak sıralanabilir.

 

Faydaları

-Yatırım, işletme, operasyon maliyetlerinde azalma

-Önceden hesaplanabilir maliyetlerin belirlenebilmesi

-Esnek kaynak havuzundan yararlanma

-Kaynak ve hizmet sürekliliğini sağlama

-Risklerin paylaşılması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.