x

Yönetim Kadromuz

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1992-1999 yıllarında AKNET (AKBANK) Bilgi İşlem’de Büyük Sistemler bölümünde Sistem Programcısı olarak çalıştı. 1999-2004 yıllarında IBM projelerinde çalışmak üzere Vizyon Bilgi İşlem’de Proje Yöneticiliği yaptı. 2004 yılında Serena Bilgi Teknolojileri'nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

2008 yılından itibaren bilgi ve birikimini çok severek yaptığı işi aracılığı ile hizmet sektöründe Mirsis kurumsal kimliği altında paylaşmaya çalışmaktadır.

BLOG YAZILARINI İNCELE

1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çoğunluğu finans sektörü IT departmanlarında olmak üzere çeşitli kademelerde 24 yıllık IT ve yöneticilik tecrübesi vardır. Türkiye İş Bankası Bilgi İşlem Merkezinde başlayan kariyeri Bilpa A.Ş ve Yapı Kredi Teknoloji A.Ş ile devam etmiştir. 2006 yılında Serena Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlamıştır.

2008 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu şirketi Mirsis Bilgi Teknolojileri’nde çok sevdiği görevine devam etmektedir.

BLOG YAZILARINI İNCELE
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.